Strona główna
Poradniki
Forum Podróże

Grzesiek Maślanka


Imię Grzesiek
Nazwisko Maślanka
Wiek 40
Miasto Beskid Mały
Dołączył 13.04.2010
Liczba postów 33
Oferuje nocleg tak
Ostatnia obecność 07.11.2012 19:03

O mnie

Jestem zagorzałym przeciwnikiem wszelkiej komercji, (również związanej z organizacją wyjazdów), braku planu i bylejakości. Jednym z moich priorytetów podróżniczych jest UNIKANIE LUDZI, tak miejscowych, jak i turystów! Szerokim łukiem omijam też miasta, plaże, zabytki i wszelakie przewodnikowe "żelazne punkty". Moim celem są wyłącznie GÓRY i PRZYRODA! Cenię sobie niezależność, więc wszędzie jeżdżę swoim samochodem. W miarę możliwości rezygnuję też z komercyjnych noclegów na rzecz namiotu.
  Z górami jestem związany od samego początku, a turystykę górską uprawiam aktywnie od 8 roku życia. Od kilkunastu lat organizuję NIEKOMERCYJNE wycieczki i wyprawy górskie (około 7 wypraw rocznie + kilka wyjazdów weekendowych). Ostatnio większość czasu spędzam w Alpach, aczkolwiek odwiedzam też Karpaty, Bałkany, Skandynawię, Pireneje i góry na Płw. Iberyjskim. Więcej znajdziecie na mojej stronie: link do www.e-wyprawy.pl
  Wyprawy, które planuje na przestrzeni najbliższych miesięcy znajdują się tutaj: link do www.e-wyprawy.pl Moje propozycje skierowane są do osób zaradnych i dobrze zorganizowanych. Na pewno nie znajdę porozumienia z ludźmi, których horyzonty kończą się na ciepłej wodzie i zimnym piwie. Od swoich współtowarzyszy wymagam bardzo dobrej kondycji. Nawet najłatwiejsze wycieczki na naszych wyprawach są zazwyczaj bardziej wymagające od najtrudniejszych nawet tras tatrzańskich! Jeśli chciałbyś zweryfikować swoje możliwości, umów się na krótki wyjazd weekendowy w góry. Spotkamy się, porozmawiamy, ocenimy swoje możliwości i ustalimy czy warto się gdzieś razem wybierać, czy nie.

Znajomość języków

Jakoś się dogaduję...

Galeria zdjęć (39)

Podróże (23)


Zaloguj się, aby zobaczyć więcej informacji lub skontaktować się z użytkownikiem
Szczegóły noclegu
Oferuję nocleg i możliwość pozostawienia samochodu.

Chętnie odwiedzę

powiększ  

Moje umiejętności

kolarstwo
pływanie
trekking
wspinaczka
Email
Hasło
Nie pamiętasz hasła?

Ostatnie zdjęcia

towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy